Košík: položek, cena

Obchodní podmínky

 1. Vykupujeme nejen ORIGINÁLNÍ tonery a inkousty, ale i RENOVOVANÉ inkousty. Neplést s KOMPATIBILNÍMI (čínskými napodobeninami).
 2. Můžete využít našeho formuláře na výkup a nebo vše nechat v krabici a my za Vás vše překontrolujeme a naceníme. V případě, že budete mít od jednoho typu 10 ks vylepšíme Vám cenu na daný typ.
 3. Zadáte adresu vyzvednutí
 4. Cena za balík je 90,- s DPH (ze zkušeností je ideální váha do cca 30kg, aby se kazety nepoškodily). Cena za přepravu Vám odečteme z ceny tonerů.
 5. Pokud bude výkupní cena vyšší, jak 1000,- bez DPH, cenu za přepravu máte ZDARMA.
 6. Po obdržení balíku nejpozději do 14 pracovních dnů Vám zašleme peníze na účet.
 7. V případě kompatibilních tonerů, nebo poškozených tonerů a inkoustů Vám budeme účtovat 2,- bez DPH za 1kg za likvidaci.
 8. Tonery je nutné pořádně zabalit, ať se při transportu neponičí. V Ideálním případě ponechat v původním plastovém obalu.
 9. Pokud požadujete likvidační protokol, bude Vám vystaven.
 10. Vyhrazujeme si právo odmítnout výkup případně změnit cenu na základě poptávky na trhu.
 11. Sběrné boxy: Pokud máte box plný renovovaných nebo kompatibilních tonerů bude Vám box vrácený a naúčtovaný poplatek za dopravu. Náklady na dopravu k nám, platí odesílající a cena přepravy (maximálně 100,- s DPH) Vám bude vrácena pokud bude v boxu alespoň 50% originálních vypsaných tonerů nebo originálních nebo renovovaných inkoustů.